Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Różańcu Drugim
Filia w Różańcu Pierwszym


XIV Jesienne Spotkanie Przyjaciół Bibliotek Powiatu Biłgorajskiego w Aleksandrowie

W dniu 26 października 2016 r. w Aleksandrowie obbyło się XIV Jesienne Spotkanie Przyjaciół Bibliotek Powiatu Biłgorajskiego.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie naszej szkoły - z klasy III: Oliwia Lisiczka, Thomas Wrębiak i Dominik Larwa. Obejrzeliśmy tam występ uczniów ze Szkoły Podstawowej z Aleksandrowa. Przybyło dużo zaproszonych gości. Wśród nich uczestniczył nasz absolwent - poeta, regionalista Pan Piotr Kupczak.

Troje naszych uczniów: Martyna Okapiec i Sebastian Hadacz z klasy I oraz Dominik Larwa z klasy III otrzymało dyplomy i nagrody rzeczowe w zabawie "Pisarze Ziemi Biłgorajskiej" zorganizowanej przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Aleksandrowie. Nasi uczniowie otrzymali również dyplomy za aktywny udział w spotkaniu, natomiast opiekun dzieci Pani Anna Borowa otrzymała podziękowanie za uczestnictwo w uroczystości. Wszyscy uczestnicy spotkania zostali ugoszczeni wspaniałym poczęstunkiem. Na zakończenie wykonaliśmy kilka pamiątkowych zdjęć, a w szczególności z Panem Piotrem Kupczakiem. Dzieci wróciły szczęśliwe i zadowolone. Wszystkim bardzo podobała się uroczystość.