Światowy Dzień Pluszowego Misia i Zabawa Andrzejkowa '2016

W dniu 25 listopada 2016 r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu również odbyła się zabawa andrzejkowa.

Ten dzień poprzedzony był konkursem plastycznym na wykonanie najpiękniejszego  misia. Wszystkie dzieci przybyły do szkoły ze swoimi pluszakami. Na początku zebranych powitała opiekun biblioteki Pani Anna Borowa. Następnie każde dziecko przedstawiło swojego pluszaka. Kolejnym punktem spotkania było zapoznanie dzieci z historią powstania pluszowego misia.

W dalszej części uczeń z klasy III - Dominik Larwa oraz uczennica z klasy I - Ola Zub zaśpiewali piosenki o misiach.

Następnie dzieci odgadywały zagadki i rysowały misie z zawiązanymi oczyma.

Wszystkie dzieci otrzymały nagrody w postaci książeczek i słodyczy ufundowanych przez Radę Rodziców.

Po południu w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Wszystkie dzieci wspaniale bawiły się ze swoimi nauczycielami.