Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Różańcu Drugim
Filia w Różańcu Pierwszym


Dzień Babci i Dziadka

W dniu 10 lutego 2017 r. w naszej szkole uczczono Dzień Babci i Dziadka.

Na tę uroczystość przybyło wielu zaproszonych gości. Na wstępie Kierownik filii Pani Lucyna Brzyska powitała przybyłych dziadków, rodziców, dzieci i pracowników szkoły. Dzieci z klas I, III i oddziału przedszkolnego pod kierunkiem Pań Krystyny Kupczak, Lucyny Brzyskiej oraz Henryki Palikot  zaprezentowały część artystyczną, recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Każde dziecko wręczyło swoim dziadkom upominki. Póżniej  Kierownik filii złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Po części artystycznej nasi goście udali się do świetlicy na poczęstunek, który przygotowali rodzice.

      Następnym punktem spotkania była zabawa choinkowa. Nauczyciele, rodzice oraz dzieci  wesoło bawili się tańcząc oraz śpiewając piosenki. Zabawa była połączona z różnymi konkursami. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników spotkania.