Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Różańcu Drugim
Filia w Różańcu Pierwszym


Konkurs pt. "Zabytki architektury drewnianej powiatu biłgorajskiego"

W październiku 2017 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie zorganizowała konkurs pt. "Zabytki architektury drewnianej powiatu biłgorajskiego".

Z naszej szkoły w tej zabawie wzięli udział wszyscy uczniowie  z klasy I i II. Nagrody wylosowały dwie uczennice z klasy II: Aleksandra Zub i Martyna Okapiec. Rozdanie nagród oraz dyplomów odbędzie się 8 listopada 2017 r. w czasie XV Jesiennego Spotkania Przyjaciół Bibliotek Powiatu Biłgorajskiego w Aleksandrowie.
W tym samym konkursie Biblioteka Miejska w Tarnogrodzie również ufundowała nagrody dla dzieci.  Z naszej szkoły otrzymają je uczniowie z klasy II: Aleksandra Zub, Dawid Koman, Sebastian Hadacz, Marcel Mazurek i Martyna Okapiec. Odbiór nagród odbędzie się w późniejszym terminie.