Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Różańcu Drugim
Filia w Różańcu Pierwszym


Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2017 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klasy I i II za pomocą wierszy i piosenek podziękowały nauczycielom i pracownikom szkoły za poświęcony im czas i cierpliwość w przekazywaniu im wiedzy. W dowód wdzięczności wszyscy pracownicy szkoły otrzymali kwiaty. Rodzice uczniów przygotowali słodki poczęstunek. Na zakończenie apelu Pani Danuta Brzyska złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz podziękowała za pomoc i owocną współpracę.          

                                                                                                                                              Red.: Henryka Palikot