Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Różańcu Drugim
Filia w Różańcu Pierwszym


Nagrody w konkursach "Zabytki architektury drewnianej powiatu biłgorajskiego" i "Kościółek św. Rocha w Tarnogrodzie"

14 listopada 2017 r.  w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tarnogrodzie odbyło się uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów laureatom konkursu "Zabytki architektury drewnianej powiatu biłgorajskiego". 

Z naszej szkoły otrzymali je uczniowie z klasy II - Dawid Koman, Aleksandra Zub, Sebastian Hadacz, Marcel Mazurek i Martyna Okapiec.  W październiku biblioteka w Tarnogrodzie zorganizowała konkurs pt. "Kościółek św. Rocha w Tarnogrodzie". Dzieci z naszej szkoły również wzięły w nim udział. Dyplomy otrzymali: Dawid Koman, Marcel Mazurek, Sebastian Hadacz, Aleksandra Zub, Martyna Okapiec i Hubert Ardylewski.  Nagrodę rzeczową oraz dyplom za zajęcie III miejsca w tym konkursie otrzymał Dawid Koman, natomiast Hubert Ardylewski dostał wyróżnienie, jak też dyplom i nagrodę.  Zadowolone i szczęśliwe dzieci wróciły do szkoły na lekcje.