Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Różańcu Drugim
Filia w Różańcu Pierwszym


Spotkanie opłatkowe w naszej szkole

21 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie opłatkowe.

Na tę uroczystość przybyli zaproszeni goście - Pani Dyrektor Jadwiga Patro, ksiądz z naszej parafii - Wiesław Banaś, rodzice, pracownicy szkoły oraz uczniowie. Wszystkich uczestników spotkania powitała Kierownik filii Pani Danuta Brzyska życząc Wesołych Świąt oraz dużo szczęścia w Nowym 2018 Roku.
W świąteczny nastrój wprowadziły nas dzieci z oddziału przedszkolnego, które zaprezentowały jasełka oraz z klasy I i II przedstawiając tradycje i zwyczaje świąt, a także wiersze i kolędy. Po części artystycznej wszyscy udali się do świetlicy na poczęstunek, jak też podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia.