Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Różańcu Drugim
Filia w Różańcu Pierwszym


Dzień Dziadków i zabawa choinkowa

Dnia 23 stycznia 2018 r. w naszej szkole zostały zorganizowane: Dzień Babci i Dziadka oraz zabawa choinkowa.

Na wstępie  Pani Anna Sereda przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami, a szczególnie wszystkie babcie i dziadków, którzy na tę uroczystość  zostali  zaproszeni przez swoje wnuki. Pani Kierownik złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom. Dzieci  wraz ze swoimi  wychowawczyniami przygotowały piękny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem.
Po części oficjalnej szczególni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek. A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane upominki i laurki.
Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Miłą niespodzianką dla dzieci okazały się kolorowe balony.

Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie  dzieci z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie. Były „tańce – łamańce”, „pociąg”.
Ten wyjątkowy  dzień długo pozostanie w naszej pamięci.