Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Różańcu Drugim
Filia w Różańcu Pierwszym


Teatr Profilaktyczny Edukacja i Animacja "Magik"

W dniu 27 września 2018 r. gościliśmy w naszej szkole Teatr Profilaktyczny Edukacja i Animacja "Magik"

z Białegostoku z przedstawieniem "Elementarz Młodego Patrioty". To spektakl opowiadający o perypetiach małej Zosi, która z niezdyscyplinowanego urwisa zmienia się w patriotkę, zafascynowaną historią własnego narodu i jego wielkimi bohaterami. Na zmianę postawy w zachowaniu Zosi mają wpływ niezwykłe przygody, w których dziewczynka spotyka postacie historyczne zasłużone dla ojczyzny. Aktorzy przybliżyli dzieciom zarys historii naszego kraju i symbole narodowe. Uczniowie z wielką uwagą słuchali aktorów. Na pamiątkę każdy mógł otrzymać polską chorągiewkę.

Red. Barbara Zwolak