Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Różańcu Drugim
Filia w Różańcu Pierwszym


Obchody Dnia Edukacji Narodowej 18 października 2018 r.

15 października 2018 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Na tę uroczystość przybyła do nas Pani Dyrektor Jadwiga Patro. Pani Dyrektor złożyła wszystkim pracownikom najserdeczniejsze życzenia i podziękowania oraz wręczyła nagrody dyrektora szkoły. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz z klas I, II i III podziękowały nauczycielom i pracownikom obsługi za poświęcony czas i cierpliwość w przekazywaniu wiedzy. Recytowały wiersze i śpiewały piosenki przygotowane przez wychowawców klas. W dowód wdzięczności pracownicy szkoły otrzymali kwiaty. Rodzice uczniów przygotowali słodki poczęstunek. Na zakończenie uroczystości zabrała głos Kierownik filii Pani Anna Sereda składając wszystkim życzenia oraz podziękowania za pomoc i współpracę.