Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Różańcu Drugim
Filia w Różańcu Pierwszym


Dzień Pluszowego Misia '2018

27 listopada 2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Pluszowego Misia. 

Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klas I - III przynieśli w tym dniu swoje pluszaki. Prowadzący uczniowie z klasy V ze Szkoły Podstawowej w Różańcu Drugim powitali wszystkich przybyłych na tę uroczystość: nauczycieli oraz dzieci i misie. Ten dzień przebiegał w formie zabaw, konkursów, quizów, rozwiązywania testów. Dzieci przedstawiały swoje pluszaki, odgadywały różne zagadki, brały udział w ćwiczeniach porannych z misiami, rozwiązywały test o Kubusiu Puchatku. Poznały historię powstania pluszowego misia. Specjalną atrakcją było rysowanie misiów z zawiązanymi oczyma oraz zabawa w ,,Starego niedźwiedzia". Na zakończenie uroczystości dzieci wraz z pluszakami wykonały pamiątkowe zdjęcie. Za aktywny udział w konkursach i zabawach wszyscy otrzymali nagrody. Program przygotowała Pani Anna Borowa.