Odnowione sale lekcyjne

Baza lokalowa naszej szkoły

W ciągu roku szkolnego 2014/2015 w naszej szkole zostały odremontowne sale lekcyjne.

Dzieci spędzają tu miło czas, dzięki kącikowi zaadoptowanemu na miniczytelnię.

Sala „0”

W tej sali przebywają ucząc się i bawiąc dzieci z klasy „O” i I. Jest tu kolorowo i przestrzennie. Są nowe mebele i edukacyjne zabawki. Sala wyposażona jest w urządzenia multimedialne. Pomieszczenie zdobi nowa, czerwona wykładzina oraz gazetki systematycznie aktualizowane.

Sala nr 2

Tutaj uczą się najczęściej dzieci z II i III klasy. Wnętrze zdobią pastelowe ściany, miękka i kolorowa wykładzina pokrywa podłogę.

Sala nr 3

Ta mała salka gimnastyczna wyposażona została dzięki środkom pozyskamym z projektu unijnego. Dzieci lubią tu układać miękkie, duże klocki oraz grać w różne gry edukacyjne. W salce znajduje się solidny stół piłkarski do gry w „piłkarzyki”.

Sala nr 4

W tej klasie uczą się dzieci z II etapu edukacyjnego. Jest to klasa, gdzie króluje historia i przyroda. Salę zdobi brązowa, miękka wykładzina oraz pięknie pomalowane ściany.

Sala nr 5

Pięknie odnowione ściany i puszysta, zielona wykładzina to walory tej klasy matematycznej, dzięki którym dzieci chętnie w niej przebywają.

Sala nr 6

Ta sala to duża pracownia polonistyczna. Kolorowe ściany uprzyjemniają proces dydaktyczny uczniów.

Sala nr 7

Jest to klasa polonistyczna i plastyczna.

Sala nr 8

Kolejna sala to multimedialna aula językowa. Tutaj podczas zajęć nauczyciele i uczniowie stosują aktywne metody pracy, korzystają z urządzeń multimedialnych.